شهرت و اعتبارما از رضایتمندی مشتریان ماست
با بیش از 16 سال سابقه و 500 پروژه اجرایی

خدمات شرکت پیام دشت پارس

interior-free-img.png

مدیریت پروژه

گروه مهندسی پیام دشت پارس به عنوان نماینده امین کارفرمایان گرامی، با ارائه خدمات متنوع در جهت دستیابی به یک مجموعه مسکونی، اداری و یا تجاری لوکس، خدمتگذار آنها می باشد .

interior-free-img.png

طراحی و اجرای سازه های فلزی سبک ال اس اف

شرکت پیام دشت پارس مفتخر است که اولین شرکت ساختمانی دارای کارخانه با خطوط تولید استاندارد و گواهی های معتبر جهانی نظیر AISI , IBC و مقررات ملی ساختمان ایران میباشد که به طور تخصصی از سال 1385 با بیش از 500 پروژه مسکونی ویلایی دولتی سازمانی در رزومه ی خود به معرفی، تولید و اجرای سازه های سبک با بالاترین کیفیت می پردازد.

interior-free-img.png

خرید زمین

پیام دشت پارس سعی دارد تا شما در زمینه خرید بدون واسطه و مطمئن زمین راهنمایی نماید، تا با صرف کمترین وقت و هزینه به مقصود خود برسید.

interior-free-img.png

طراحی , مشاوره و نصب مزارع خورشیدی

پنل خورشیدی یکی از تجهیزات بسیار پرکاربرد است . پنل خورشیدی می تواند برای تامین برق روشنایی ، دوربین مدار بسته، سیستم های امنیتی ، آنتن ها و بسیاری از کاربرد های صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شود.

interior-free-img.png

فروش فایبرسمنت برد

سمنت برد محصولی پانلی است که متشکل از سیمان و سیلیس است که توسط الیاف نسوز مسلح شده است . عمل آوردن آن توسط دستگاه اتوکلاو میباشد . این محصول مقاومت خمشی بالایی دارد و در برابر آب و رطوبت و آتش آسیب پذیر نیست .

interior-free-img.png

ساخت ویلا و ساختمان تا پنج طبقه

سیستم ال اس اف يكي از شيوه هاي مدرن اجرای سازه مي باشد كه استفاده از آن از سال 1950 در برخی از کشورها از جمله کانادا آغاز گردید، ولی استفاده گسترده از آن از سال 1990 مورد توجه قرار گرفت.

interior-free-img.png

خدمات فرمینگ ، تولید سازه و پروفیل

پیام دشت پارس مجری تخصصی سازه های فولادی سبک ال اس اف LSF با هدف ارتقاء صنعت ساختمان در زمینه طراحی، تولید و اجرای سیستم قاب سبک فولادی با بهره گیری ازتجربه و تخصص در سال ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.

با ما در ارتباط باشید

تلفن ثبت سفارشات: 09912509987

پیمایش به بالا